Djali i madh i David dhe Victoria Becham feston sot ditëlindjen dhe e fejuara e tijë shtë kujdesur që t’i bëjë urimin më special.
26-vjeçarja, Nicola Peltz, ndau në rrjete sociale një foto shumë të bukur krah Brooklyn-it, i cili mbush plot 22 vjeç, shkruan “Mirror”.
“Gëzuar ditëlindjen beb. Ti je një person i mrekullueshëm dhe me një zemër të pastër. Të dua shumë shumë Brooklyn”, shkroi aktorja krahas postimit.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Çifti i famshëm pozoi në plazh, nën rrezet e diellit, ndërkohë që Nicola i kishte hedhur duart rreth qafës së fotografit.

“Të dua shumë Nicola, gjysma ime tjetër”, i komentoi Brooklyn të fejuarës së tij.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb