NGA: ENEIDA CAKERRI

1 bagetë
4 kërpudha
2 salsiçe
100 gr spinaq
100 gr krem djathi
50 gr parmixhano
Vaj ulliri
Kripë
Piper i zi

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb