Deputetja e PD Flutura Açka i është drejtuar Kryetares së Kuvendit Lindita Nikolla për Komisonin e Edukimit dhe mjeteve të Informimit publik, sespe sipas saj këtij komisioni i është “grabitur prona”.

Açka deklaroi se kjo është hera e dytë që kjo situatë ndodh, pasi sipas saj marrëveshjet ndahen nga nëpunës që nuk i i nteresojnë shumë këto punë”

 

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb