Nga: ENEIDA CAKERRI

2 gota miell
Rozmarinë
1 qepë e prerë në feta të holla
2 lugë vaj ulliri
2 lugë gjalpë
1 lugë pluhur pjekës
2 vezë
1 gotë kos
4 lugë djathë gouda + 2 për lart
4 lugë ullinj në feta

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb