Ajo njihet si një fotografe që koleksionon shpesh herë foto të lindjes së bebeve në ujë.

E inspiruar nga vdekja e djalit të saj në vitin 2013 Natalie Lennard, nga Northing e Sussex, ka krijuar një set të ri fotografik të foshnjave dhe nënave që lindin në ujë.

Pamjet e veçanta tregojnë momentin kur bebet sapo kanë lindur dhe janë ende të lidhura me kordon me nënat e tyre.
(da.xha/BalkanWeb)

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb