Ne Festivalin e Cannes kanë parakaluar edhe tre bukuroshe shqiptare, emrat e të cilave janë të njohura në të gjithë botën.


Rita Ora, Angela Martini dhe Bleona Qereti kanë treguar hiret e tyre në këtë festival të rëndësishëm të filmit.


Martini dhe Qereti e kanë treguar edhe më parë se janë mikesha të ngushta dhe në evenimente të tillë preferojnë të shkojnë së bashku. (da.xha/BalkanWeb)


Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb