Një person nga Gurra e Vogël e Burrelit është gjetur i vdekur në banesën e tij.

Dyshohet se viktimën e ka goditur vajza disa herë me mjete të forta në kokë. Si pasojë e plagëve të marra, ka humbur jetën 48-vjeçari Ylber Elezi.

Shërbimet e Policisë dhe grupi hetimor kanë shkuar në vendngjarje për të zbardhur shkaqet.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb