E lodhur së bëri “statujën e bukur” përkrah bashkëshortit Matthew McConaughey, Camila Alves gjatë premierës së filmit, Interstellar ia “ktheu” një gotë. Modelja braziliane, nënë e te fëmijëve dhe bashkëshortja e aktorit të famshëm, u fotografua me një gotë shampanje në dorë “Dom Perignon”, e vetme, pa bashkëshortin e saj.
(er.cu/BalknaWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: