Can Yaman është padyshim një ndër aktorët më të suksesshëm në Turqi. Can është gjithashtu një nga meshkujt më të pëlqyer nga femrat, të cilat ditët e fundit mund ‘t’i jetë thyer zemra’ teksa kanë zbuluar se idhulli i tyre është në një lidhje të re.

  • foto galeri
  • foto galeri

Mediat e huaja shkruajnë se ai ka nisur një lidhje të re, madje kanë paparacët kanë fotografuar të dashurën e tij pas takimit të tyre në Ortakoy. “Sapo u takuam me Canin, thjesht biseduam”, është shprehur vajza, identiteti i së cilës nuk është bërë ende i ditur.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb