Modelja e famshme, Candice Swanepoel sa herë shfaqet befason me paraqitjet e saj.
Së fundi, ajo ka treguar më shumë seç duhet, duke pozuar e zhveshur.

  • foto galeri
  • foto galeri

Linjat e bukuroshes së “Victoria’s Secret”, janë për tu admiruar dhe çdo femër do t’i kishte zili.

31 vjeçarja, vazhdon të jetë një prej modelet më të pëlqyera në botë.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb