Dita e dytë për edicionin e 71 të Festivalit të Cannes dhe tapeti i dytë i kuq i pasur me dive dhe femra të mrekullueshme.

Nga Irina Shayk tek Julianne Moore duke kaluar tek Cristoph Waltz dhe Talia Storm.

Yjet në Festivalin e Cannes kanë treguar të gjithë sharmin dhe elegancën e tyre me veshjet e tyre, ja disa prej tyre në natën e dytë të Festivalit të filmit.
(da.xha/BalkanWeb)
C_2_fotogallery_3087889_6_image

C_2_fotogallery_3087889_5_image

C_2_fotogallery_3087889_4_image

C_2_fotogallery_3087889_3_image

C_2_fotogallery_3087889_2_image

C_2_fotogallery_3087889_1_image

C_2_fotogallery_3087889_0_image

C_2_fotogallery_3087889_20_image

C_2_fotogallery_3087889_19_image

C_2_fotogallery_3087889_18_image

C_2_fotogallery_3087889_17_image

C_2_fotogallery_3087889_16_image

C_2_fotogallery_3087889_15_image

C_2_fotogallery_3087889_14_image

C_2_fotogallery_3087889_12_image

C_2_fotogallery_3087889_11_image

C_2_fotogallery_3087889_8_image

C_2_fotogallery_3087889_7_image

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: