Carolina e Monakos dhe Mbretëresha Letizia, dy nga femrat më me stil në botë, bien dakord për një veshje apo aksesor.

Princesha Caroline javën e kaluar u pa me familjen mbretërore në festën kombëtare të Principatës. Për këtë rast ajo kishte veshur një fustan të gjatë organza të errët me mëngë të gjata. Fustani në fjalë ishte një dizajn Chanel, nga koleksioni Haute Couture i shtëpisë franceze për sezonin Vjeshtë-Dimër 2019/2020.

Për të kompletuar pamjen, Carolina e Monakos zgjodhi këpucë të zeza me shkëlqim Christian Louboutin dhe një çantë nga Bottega Veneta. Kjo çantë shumë clutch, modeli The Knot, u bë fokus në look-un e saj. Dhe arsyeja është se ne e kemi parë tashmë këtë çantë më parë – dhe në shumë raste – në duart e mbretëreshës Letizia. Të dyja e kanë në të zezë, me nyjën në kapëse edhe në të zezë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Sipas Karolinës së Monakos dhe mbretëreshës Letizia, kjo është çanta perfekte për të kompletuar çdo pamje.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: