TIRANE

Reperi Capital T është një ndër emrat më të njohur e të sukseshëm të muzikës shqiptare. Me anë të një postimi në rrjetet sociale, reperi i cili ka sjell një sërë hitesh ka dhënë të tjera detaje në lidhje me albumin “Skulpturë”.

Ai ka zbuluar se pjesa e dytë e këtij albumi do të publikohet më datën 1 tetor. “Edhe 1 javë, në të gjitha platformat digjitale. Skulpturë”, ka shkruar ai.

Ndërkohë, nuk kanë munguar reagimet dhe komentet e shumta nga fansat, të cilët mezi po presin për këngët dhe bashkëpunimet e reja të Capital T.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb