Capital T rrëfen të vërtetën e ‘lidhjes’ me Adrola Dushin: Nuk bashkëjetojmë, më pëlqen…

25 Tetor, 2020 21:33

Gdfgg

Madhësia e tekstit:

Balkanweb app Get it on Google Play

Ajo që e ka mohuar një gjë të tillë është modelja shqiptare, teksa ka treguar se dyshja janë shumë miq të mirë.

Ndërkaq, Capital T i futar në emisionin Shiko Kush Luan, është pyetur për këto spekulime me Adrolën, ku thuhej se edhe bashkëjetojnë.

“Nuk jemi duke bashkëjetuar, më pëlqen e kam shoqe shumë të mirë dhe kemi raport të mirë shoqëror” është shprehur ai.

U aludua se është në lidhje me Capital T, Adrola Dushi tregon të vërtetën

Gjeneza e këtyre thashethemeve ka ardhur nga një imazh që e ka publikuar Dushi në rrjetin social Instagram, teksa dyshja shihen së bashku.

Më shumë është forcuar një mendim i tillë, ku në këngën “C’est La Vie” protagoniste ishte bukuroshja brune, e që shiheshin mjaft të afërt me njëri-tjetrin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
loading...
CLOSE
CLOSE
©