Vetëm Cardi B mund të vishte një komplet transparent sipër një recipeti dhe një palë mbathjesh tanga (me një pelice të zezë sipër), në një ditë janari të ftohtë në Paris.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Kështu ka hyrë pasditen e djeshme në Paris Fashion Week, reperja e ‘Cout’, 27 vjeç, e shoqëruar nga i fejuari Offset.

E vetmja pjesë e trupit që ishte e mbuluar ishte koka, me një kapuç tip maske. Trasgresive dhe provokuese si gjithmonë këtë herë Cardi B rrezikon edhe të ftohet.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb