Cecilia Rodriguez duket e lumtur në krah të të dashurit të saj Francesco Monte. Në Instagram ajo dokumenton shpesh foto me të, ku nuk mungojnë komentet pozitive.

Gjithmonë hija e motrës së saj Belen, tani vogëlushja Rodriguez duket në një love story, në krah të shokut të saj, me të cilin do martohet shumë shpejt.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb