Cecilia Rodriguez, ka pozuar vetëm me të brendshme për një fushatë të re publicitare. Topless dhe me shpinë ajo poston një foto vetëm për fansat e saj. (da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb