Dushi i saj live në Grande Fratello Vip krijojë një skandal ditë më parë, por në të kaluarën e saj Cecilia Rodriguez fsheh shumë foto sensuale dhe të nxehta.

Tgcom24 ofron për herë të parë pamjet e patreguar më parë të motrës së vogël Rodriguez, të publikuara nga Spy, në numrin e saj të datës 29 shtator. E vogla e klanit Rodriguez nuk e ka pasur problem asnjëherë të zhvishet përpara telekamerave.
Kur mori pjesë në ishullin e të Famshmëve në Playa Desnuda ajo u detyrua të mbulojë pjesët intime me gjethe fiku, Ndërsa brenda shtëpisë së Grande Fratello Vip disa ditë më parë Cecilia përfundoi në sy të ciklonit për shkak se në dush zbuloi pjesët intime.
(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb