Një oficer policie përballet me akuzën e të drejtuarit të mjetit në gjendje të dehur, pasi përplasi rreth 51 makina të parkuar në një rrugë në Pragë, thotë një zëdhënëse e policisë çeke për televizionin çek CTK.

Polici është përpjekur të largohet por është arrestuar. Oficeri ishte në pritje të një tjetër vendimi gjyqësor mbi një tjetër aksident të shkaktuar vitin e kaluar. Nga aksidenti fatmirësisht nuk ka të plagosur.

(m.k/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: