Jetë dashurore e Ronaldos është mjaft intensive. Luis Nazário de Lima ose Ronaldo ishte gati për t’u martuar për të katërtën herë me Paula Morais, por dicka nuk shkoi sic duhet dhe gjithçka u prish. Kështu që Ronaldo gjeti ngushëllim tek një tjetër bukuroshe bionde. Ajo është 23-vjeçarja, Celina Locks dhe është një nga modelet më të kërkuara për momentin.

(er.cu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: