Ousmane Dembele është në dyshim për të ardhmen e tij te Barcelona. Sulmuesi francez është në përfundim të kontratës, ndërsa mungon rinovimi.

Dje ka patur një takim mes përfaqësuesve të tij dhe klubit, teksa nuk mund të thuhet asgjë, pasi ishte me dyer të mbyllura. Gjithsesi, teknikut të katalanasve, Xavi, i është arritur t’i merret një prenocim i shkurtër.“E ardhmja e Dembele? Kjo varet nga ai” – u shpreh mes të tjerash numri një i pankinës.

Ju
Ju

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb