Tashmë keni blerë gjithçka dhe ju kanë mbaruar idetë, ose në ekstremin tjetër, ju dini shumë pak dhe hezitoni sepse nuk e dini nëse do të jeni në gjendje të gjeni të preferuarën. Cilado situate të jeni, faktori “shenjë” garanton 100% sukses në dhuratat e Krishtlindjeve (mjafton të lexoni edhe horoskopin!).

Dashi (21 Mars – 20 Prill)
Dhurata praktike që ai ju ka thënë se i duhen (p.sh. një aparat ekspres, celulari, çizmet perfekte apo këmisha elegante etj.)

Demi (21 Prill – 20 Maj)
Kozmetikë, parfume dhe çdo gjë që lidhet me ushqimin (p.sh. një darkë)

Binjakët (21 maj – 21 qershor)
Libra, abonim në një shërbim transmetimi për filma dhe seriale

Gaforrja (22 qershor – 22 korrik)
Gjërat shtëpiake

Luani (23 korrik – 23 gusht)
Më i bukuri që mund të gjeni

Virgjëresha (24 gusht – 22 shtator)
Axhenda ose ora

Peshorja (23 shtator – 22 tetor)
Bizhuteri ose mansheta

Akrepi (23 tetor – 22 nëntor)
Të brendshme

Shigjetari (23 Nëntor – 21 Dhjetor)
Patina

Bricjapi (22 dhjetor – 19 janar)
Çdo gjë në stilin klasik, në mënyrë ideale diçka që do t’i shërbejë në punën e tyre

Ujori (20 janar – 19 shkurt)
Çdo gjë që do t’i ndihmojë ata me një nga miliona hobi të tyre

Peshqit (20 shkurt – 20 mars)
Punime arti të punuara me dorë (pikturë, qeramikë, etj.)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb