Mbrëmjen e sotme një zarf i kuq ka hyrë në shtëpinë e Big Brother Albania Vip.

Ka qenë aktori Elvis Pupa ai që ka marrë në dorëzim zarfin dhe që u ka komunikuar banorëve se ai do të lexohet gjatë spektaklit të sotëm.
menjëherë banorët kanë nisur aludimet mbi domethënien e zarfit, duke menduar se ai mund të përmbajë eliminim apo edhe paralajmërim.

Ka qenë Qetësori ai që ka tentuar të shtensionojë situatën me batuta, duke thënë se zarfi mund të përmbajë “pushim nga puna”, apo kur ka “sfidoi” Ervisin të hapë zarfin para spektaklit të sotëm.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: