Një video që po qarkullon në rrjet, ku Presidenti i Turqisë, Recep Tayip Erdogan, shfaqet duke zbritur shkallët me vështirësi, ka tërhequr jo pak vëmendje dhe ka shqetësuar vendin e tij.

Erdogan ka qenë pjesmarrës në një konferencë në Stamboll, kur është larguar nga skena, shihet që me vështirësi ecën, teksa mbahet edhe nga bashkëpuntorët e tij që e shoqërojnë.

Raportimet në mediat turke konfirmojnë se presidenti turk nuk është në gjendjen e tij më të mirë, pasi shëndeti i tij po përballet me probleme, edhe pse nuk raportohet se nga çfarë vuan presidenti.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb