TIRANE


Rudina Dembacaj ka përfunduar ne spital. Ka qenë vetë aktorja dhe moderatorja që ka postuar disa foto në rrjetet sociale, ku tregon krahët e nxire nga vigoni dhe duket qartë se ka marre serum, por nuk ka treguar se çfarë i ka ndodhur.


Por besohet se ka qenë një gjë e lehtë, pasi pak më vonë ajo ka postuar një tjetër video, ku duket ne tualetin e një lokali dhe thotë:


“Sa më pëlqejnë këto getat me pika. Ja pra e plagosur nga lufta, e plagosur e plagosur ama pispillosjen pispillosje. Leshtë më qenkan bërë pak…”, dëgjohet në videon e postuar në Instagrasry.

Kujtojmë që kohët e fundit Rudina Dembacaj ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të divorcit me bashkëshortin e saj, Aleks Varfaj me të cilin u nda pas tre vite martesë.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: