Familja Çuko është vizituar nga stafi i emisionit “Shqiptarët për Shqiptarët”.

Ju kujtojme se kjo histori u trajtua në emisionin e të premtes së kaluar. Sot kjo familje do të trajtohet gjatë në orën 21:00 në ews 24. Dy binjaket e vogla Orgesa dhe Mikaela përlotën të gjithë shqiptarët. Erjona, e ëma e binjakeve dëshironte t’i abortonte, për shkak të varfërisë.

Çfarë kanë vendosur shqiptarët për binjaket e vogla? Ndiqeni sot në orën 21:00 në News 24, historia vazhdon.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: