Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili i është rikthyer sërish debatit për rikthimin e basteve online.

Përmes një mesazhi në “Facebook”, Vasili shkruan se të njëjtët palaço me në krye Ramën kanë lehur si qen të droguar për gjoja suksesin e madh të heqjes së bixhozit siç ai i quan lojërat e fatit, vite më parë dhe tani votojnë sërish që këto lojëra të futen prapë.

REAGIMI I VASILIT
Rama dhe palaçot e tij ne parlament votojne dhe kthejne bixhozin!
Te njejtet palaço me Ramen ne krye qe kane lehur si qen te droguar per gjoja suksesin e madh te heqjes se bixhozit ca vite me pare po votojne qe bixhozi te futet prap.
Po ky Rama i çau veshet njerezve me fjalime histerike se si po shpetonte familjet shqiptare nga bixhozi.
Po i njejti kryedelenxhi me gjithe delenxhinjte ne parlament pëlliten ca vite me pare per medemek veprimin historik qe po mbyllnin bixhozin dhe gjoja po shpetonin 700 milion euro, qe i merrte krimi dhe kriminelet qe kane ne zoterim bixhozin.
Po tani si qen te rrahur po te njejtet palaço po e votojne futjen e bixhozit dhe po lepijne ate qe peshtyjne.
Ramen e futen poshte kembeve boset e bixhozit dhe i poshteruar, i shkelur dhe i perdhosur po e hap prap bixhozin.
Shiheni VIDEON.!!
Kryehisteriku politiko mafioz, gelltiti gjithshka volli kunder bixhozit dhe me bisht ne shale po e voton bixhozin.
Neveri!
Çfare kryellumi e qeveris kete vend

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb