TIRANE

Fituesi i “Big Brother VIP” Luiz Ejlli disa ditë më parë ka anonçuar turin e tij të koncerteve në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Koncerti i parë i këngëtarit do të mbahet më 9 qershor në Michigan për t’u pasuar me dhjetra koncerte të tjera në qytete e shtete të ndryshme.

Ndërkohë, teksa Luizi ka deklaruar se Kiara Tito do t’i bashkohej e do ta shoqëronte atë gjatë të gjithë turit, duket se ka patur disa problem.

Burime për revistën “Bordo” tregojnë se Titos i është refuzuar viza amerikane, për arsye që nuk bëhen të ditura.

Edhe pse ende nuk kemi ndonjë informacion të sigurt, le të shprësojmë që ky tur nuk do ta mbajë larg çiftin.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: