Këtë të shtunë, Bora Zemani nuk do të jetë në “Përputhen Prime”, pasi në ditën që është bërë ky xhirim, ajo ka qenë e sëmurë.

Këtë lajm e ka dhënë vetë autorja e programit, Olsa Muhameti, e cila tha se nga dita e hënë Bora do të jetë sërish prezente.

 640 0 623f3e23f1e25
640 0 623f3e23f1e25

Olsa zbuloi me humor se mungesa e Borës në këtë puntatë ka qenë për shkak se moderatorja është helmuar duke përfunduar më pas në spital.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: