TIRANE- Ish-kryeministri Sali Berisha ka publikuar në faqen e tij të ‘Facebook’-ut mesazhin e një qytetari dixhital, ku ky i fundit denoncon një ngjarje. Sipas denoncuesit, i cili i ka dërguar dhe një video Berishës, policia ka qëlluar me armë në drejtim të disa minorenëve në Lezhë.

DENONCIMI TEK BERISHA
Qytetari dixhital denoncon narkopolicine per terrorin e saj ne qytetin e Lezhes!
Lexoni mesazhin dhe shikon videon e tij. sb
“Mirmrama Z.Berisha, sot ne lezh narko shteti narko terrori qelloj me Arm mbi minorent dhe tentoj ti vriste! Mepas i arreston dhe don tju hedh dhe fajn.Ju lutem bani nerhyrje se polici ne fjal paraqet rrezikshmeri.”
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: