Noizy dhe Ledri janë dy nga reperat më të pëlqyer nga publiku, sidomos nga adoleshentët. Tashmë duket se i ka ardhur fundi pritjes dhe projekti i tyre është finalizuar, pavarësisht se nuk ka një datë zyrtare se kur do publikohet.

Noizy ka publikuar disa pamje në Instagram, ku tregon një pjesë nga xhirimet e klipit dhe shfaqet së bashku me Ledrin dhe mikun e tij aktorin Blerim Destani.

“Ju thash 1 dit kam me mrri.. Krejt atje nalt dhe pse nisën te qeshin ta shofim se kush qesh I fundit.. ku jam un do vi edhe grupi.. tapetet e kuqe ju mbani per vete sa t’bukra te gjith ju Po dukni”-shkruan ai.


(d.d/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: