Një postim i bërë nga ish-pjesëmarrësi i Përputhen, Fationi, ka tronditur fansat. Ashtu si shihet në story e tij, Fifi ndodhet në spital. Këngëtarja shihet e rrethuar nga disa aparatura që i masin të rrahurat e zemrës dhe qëndron me sytë e mbyllur në krevatin e spitalit.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me këngëtaren, që në bazë të fotos që shohim duket në një gjendje disi më të rënduar. Ne shpresojmë shumë që kjo të jetë një regjistrim për një projekt të ri dhe Fifi të jetë shëndoshë e mirë me shëndet.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: