Pamjet që shihni tregojnë një helikopter të Ushtrisë që bën stërvitje në zonën Krrabës.

Gazetari Enrik Mehmeti ka siguruar për BalkanWeb pamjet nga momentet e stërvitjes, ku shihet se helikopteri lëviz përreth kodrës.

Po ashtu, shihet se mjeti i fluturimit bën edhe një ulje dhe më pas ringrihet sërish. BalkanWeb ka mësuar se bëhet fjalë për stërvitje nga ana e pilotëve të rinj.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: