TIRANA

Pas fillimit të shembjes në orët e para të mëngjesit puna është ndërprerë për të nxjerrë garderobat e artistëve nga Teatri Kombëtar dhe ai Eksperimental.

Duket se fillimisht janë shembur vetëm pjesët ballore teksa janë ndalur për mos shembur godinat menjëherë. Pasi të sigurohen se nuk ka më garderoba brenda atëhere fadromat do shembin dy godinat e Teatrit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb