Nënkryetari i LSI-së, Petrit Vasili përmes një reagimi në rrjetin social ‘Facebook’ deklaron se maxhoranca ka bojkotuar sot mbledhjen e Komisionit Hetimor për Zgjedhjet e 25 prillit.

Në reagimin e tij Vasili thekson se mbledhja është bojkotuar pa shkak, ndonëse ishte kërkuar nga vetë PS-ja.

MESAZHI I VASILIT
Çfare turpi!
Rilindja bojkoton pa asnje shkak e arsye mbledhjen e Komisionit Hetimor per zbardhjen e zgjedhjeve te 25 prillit!
Mbledhjen e kerkuan po vete per sot ne 20 tetor!
Pengojne dhe zvarritin me cdo mjet zbardhjen e 25 prillit.
Kane shume frike nga e verteta!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: