TIRANE

Për Vesa Lumën dhe Big Bastën vitet duket se veç e kanë shtuar edhe më pasionin e dashurinë, ndaj në 6 vjetorin e martesës Bigu e Vesa Luma nuk i kanë kursyer dedikimet e ëmbla edhe në rrjetet sociale.

Për të rikujtuar dasmën, Vesa ka ka ndarë një fotografi të ditës së veçantë ku shkruan: “Çfarë udhëtimi i çmendur, nuk mund ta besoj që kanë kaluar gjashtë vite me ty, Big Basta”.

Ndërsa Bigu është mjaftuar disi me fjalë më të thjeshta, po me dashuri të madhe ku shkruan: :Qofshim përjetësisht bashkë! Të dua shumë ty dhe Lianin tonë”.

Bigu dhe Vesa u martuan në një ceremoni të bukur në Sarandë ku mblodhën miqtë dhe familjarët e tyre.

  • foto galeri
]

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: