FRANCA

PSG dhe Manchester City përplasen sot në një përballje të fortë në Paris për gjysmëfinalen e Champions League.

Të dyja ekipet kërkojnë të fitojnë për herë të parë Champions League, teksa kjo sfidë sjell edhe një përballje të vjetër trajnerësh, mes Guardiolës dhe Pochettinos.

Mungesë e vetme është Bernat nga PSG, teksa dy skuadrat luajnë për një rezultat pozitiv në këtë sfidë.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb