Champions League është solidarizuar menjëherë duke shprehur nderimin dhe respektin për legjendën e futbollit, Diego Armando Maradona.

Në të gjitha ndeshjet e sotme në CHL, do të ketë nga një minutë heshtje për Maradonën. Të parat e filluan sfidat Borussia Monchengladbach- Shakhtar Donetsk dhe Olympiacos- Manchester City.

Formati më i lartë i futbollit europian për klube do të nderojë sot në të gjitha sfidat teksa luhen përballje të rëndësishme si Inter- Real Madrid, Liverpool-Atalanta apo Bayern- Salzburg.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb