Në tapetin e kuq të Regency Village Theatre të Los Abngeles, mbrëmjen e kaluar ka shpërthyer një bombë…seksi.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Në premierën e filmit ‘Bombshell’, I drejtuar nga Jay Roach, Charlize Theron i ka mahnitur të gjithë me një fustan të shkurtër dhe një dekolte të guximshme.

Pranë saj edhe dy protagonistet tërheqëse dhe shumë të bukura të filmit, Margot Robbie dhe Nicole Kidman.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb