Armando Broja përfundoi periudhën e huazimit te Southampton dhe u kthye te Chelsea. Blutë e Londrës po marrin parasysh të gjitha propozimet që vijnë për sulmuesin shqiptar, pasi ky i fundit nuk shihet si opsion për të qëndruar.

Sipas Sky Sport, së fundmi në garë është futur edhe Newcastle. Magpies dëshirojnë të kenë në skuadër Brojën dhe kanë filluar bisedimet me londinezët për një marrëveshje që përfshin huazimin e lojtarit.

Newcastle nuk është e vetme në garë, pasi informacion për sulmuesin shqiptar kanë kërkuar edhe West Ham dhe Napoli.

Uuuuu
Uuuuu

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb