ANGLI

Chelsea ka zyrtarizuar transferimin e parë të merkatos. Pavarësisht se pretendimet e bluve janë të mëdha, i pari që zbarkon në ‘Cobham’ është një portier.

29-vjeçari Marco Bettinelli është i pari që transferohet nga Fulham si një lojtar i lirë.

Në vitet e fundi tai ka qenë i huazuar në ekipe si Dartford, Açrington Stanley dhe Middlesbrough në sezonin e fundit.

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb