Nuk ka më zëra, Thomas Tuchel do të jetë bosi i ri i Chelsea-s. Vetëm një ditë pasi shkarkuan Lampard-in për rezultate të dobëta, drejtuesit e ‘Bluve’ duket se kanë pasur çdo gjë gati dhe gjermani Tuchel sot ka marrë ‘Ok’ për të filluar punën e re në Londër.

Duket se Tuchel ka qëndruar vetëm disa javë pushim, pas shkarkimit të befasishëm nga PSG, por tashmë ka një detyrë edhe më të vështirë me Chelsea-n që në ligë 9-të në mes të sezonit, plot 11 pikë larg kreut.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chelsea FC (@chelseafc)


(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb