Romelu Lukaku nuk po arrin të shkëlqej as në këtë rikthim në Serie A, Inter dukej si një shpëtim për sulmuesin belg, por në fushë nuk rezultoi e tillë, kjo e kushtëzuar fillimisht nga një gjendje fizike jo e mirë e më pas nga një dëmtim.

E ardhmja e Romelu Lukakut mund të ndryshojë sërish destinacion, pasi sipas mediave angleze, Graham Potter ka shprehur dëshirën për ta pasur në dispozicion.

Capture
Capture

Daily Mail shkruan se pasi të përfundojë huazimin tek Inter, Lukaku mund të rikthehet sërish në Londër.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: