“Janë të vogla, por zemër e madhe”, shkruan në mënyrë ironike Chiara Ferragni, e cila ka publikuar një foto. Në topless, me një dorë për të mbuluar shenjën e nxirjes në fytyrë.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Chiara më në fund ka zbarkuar nga Los Anxhelos, në  Kaliforni vetëm në disa javë. Ferragni mbeti vetëm në shtëpi për të zhvilluar një sërë impenjimesh profesioninale, nga lançimi i një linjeje të re kozmetikësh në tapetin e kuq në Kanë. Pikërisht nga pak ditësh të kaluara në Costa Azurra arrin edhe fotoja me recipeta e ndarë në rrjetin social. Shikim i pafajshëm, buzëqeshje dhe postimi i kaloi miliona pëlqime.

(Balkan Web)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: