Chiara Ferragni ndodhet në Paris për javën e modës dhe pa bashkëshortin ajo provokon fansat me veshjen e saj seksi.

Sipërmarrësja digjitale ka postuar në Instagram disa foto hot ku tregon të pasmet e saj.

 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri
 • foto galeri

Ferragni ka zgjedhur pantallona trasparente, vetëm me dy xhepa të zinj të vendosur mbi të pasmet.

(Tgcom24/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: