Chiara Ferrani po bëhet gati për verën dhe tashmë ka bërë zhytjen e parë. Blogerja italiane ka vizituar Marokun, siç dëshmon në mbishkrimin e publikimit të saj dhe i ka pëlqyer veçanërisht udhëtimi i saj.

Pavarësisht se është ende mesi i muajit mars, duket se i ftohti nuk e ndalon influenceren e njohur të veshë bikinin dhe të zhytet në pishinë.

Në fakt, ajo është kujdesur që ta ndajë momentin me miqtë e saj online në Instagram. Ajo e ka mbishkrimin e postimit të saj: “Zgjidhja e parë e sezonit”.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Chiara Ferragni ✨ (@chiaraferragni)

(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb