Chrissy Teigen dhe John Legend kanë njoftuar ardhjen e fëmijës së tyre të tretë nëpërmjet një videoje të këngës së re ‘Wild’ të yllit të pop-it.

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Barku i top modeles që rritet duket qartësisht tashmë dhe ka mjaftuar kjo për të shpërndarë lajmin, i konfirmuar më pas nga vetë Teigen në Instagram. Chrissy është fotografuar nga paparacët teksa shëtiste dhe bënte shopping nëpër rrugët e West Hollywood. Modelja ka treguar format e saj të reja, duke shfaqur edhe një look shik.

(da.xha/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb