MEKSIKE- Një familje në Meksikë ishte e gëzuar, pasi më në fund bleu një dyshek të ri. Por, fill pasi e blenë dhe e çuan në shtëpi, nisën të kishin dyshimet e tyre.

Ndaj, ata vendosën ti shkonin dyshimit deri në fund dhe filmuan momentin kur e çanë dyshekun dhe bënë zbulimin e frikshëm. Për më tepër, shihni videon.
(ed.me/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: