SHBA

Blake Lively dhe Ryan Reynolds janë bërë prindër për herë të tretë. Lajmin e kanë zbuluar burime për ‘Us Weekly pasi vetë çifti nuk ka bërë asgjë të ditur.

Për momentin nuk dihet as gjinia e foshnjes, as gjendja shëndetësore e aktores. Madje sipas së përjavshmes amerikane fëmija ka ardhur në jetë 2 muaj më parë .

  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri
  • foto galeri

Ryan dhe Blake janë prindër të dy vajzave të tjera, James 4 vjece dhe Inez 2 vjece. Dyshja e lajmëroi shtatzëninë e tretë gjatë muajit maj, teksa ishin në premierën e filmit “Pokemon”. Dy aktorët janë një nga çiftet më të dashur në “Hollyëood”, që i kanë rezistuar kohës dhe janë shumë të lumtur së bashku.
(BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: