Dy të rinj nuk e kanë përmbajtur dot veten dhe kanë kryer marrëdhënie seksuale në mes të ditës, në parkingun e makinave në një qendër tregtare në Britani. Çifti u fotografua në momente intime në parking dhe tashmë fotot po bëjnë xhiron e botës në internet.
(er.nu/BalkanWeb)

Për t’u bërë pjesë e grupit "Balkanweb" mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t’ju aprovohet menjëherë. Grupi Balkanweb
Etiketa: